RPG - Antična Grčija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Čvek
Prijave Icon_minitime1Tor Jan 04, 2011 10:44 pm by Ares

» Otok Salamis
Prijave Icon_minitime1Pon Jan 03, 2011 8:05 pm by Stevianna

» Gozd
Prijave Icon_minitime1Sre Dec 29, 2010 8:47 pm by Poseidon

» Oglaševanje
Prijave Icon_minitime1Pet Dec 17, 2010 9:17 am by Ares

» Odsotnosti
Prijave Icon_minitime1Čet Dec 16, 2010 7:23 pm by Stevianna

» Megaron
Prijave Icon_minitime1Tor Dec 14, 2010 12:01 pm by Ares

» Slepa kura išče zrno (iskalnik rpg sopiscev)
Prijave Icon_minitime1Pon Dec 06, 2010 8:56 am by Ares

» Opisi drugih magičnih bitji
Prijave Icon_minitime1Ned Dec 05, 2010 9:40 pm by Ares

» Vprašanja
Prijave Icon_minitime1Ned Nov 21, 2010 4:59 pm by Ares


Prijave

Go down

Prijave Empty Prijave

Objavlja by Zeus Ned Sep 26, 2010 2:59 pm

PRIJAVNI OBRAZEC

Ko izpolnite vse potrebne podatke, obrazec prilepite v USTREZNO temo, da ga administrator pregleda in vam odobri pisanje na forumu. Pri opisu morate nujno upoštevati dejstvo, katera rasa ste, kajti po odobritvi opisa lahko začnete zgolj tam, kjer je za vašo raso določeno.




Pozdravljen smrtnik. Čeprav smo vas bogovi ustvarili in o vas vemo marsikaj, nas je vselej zanimal tudi vaš pogled na svet. Navedi svoje ime in povej od kod prihajaš.

(Navedete svoje ime lika in poveste, iz katerega kraja Grčije prihajate)

Zanimivo ime, vaša domišljija je res bujna, Zeus pri tem ni varčeval. Kaj bi mi znal povedati o svojem videzu? Bi se znal opisati tako, kakor te vidijo drugi?

(Natančen opis videza vašega lika, od videza, do oblačil in nakita… Minimum je 5 vrstic)

Natančen opis, a vsekakor premalo globok. Očitno ljudje vidite le površinsko, medtem ko bogovi vidimo tudi globinsko. Kako pa je z vašo globino? Bi znal povedati kaj o tvojem značaju?

(Natančen opis značaja vašega lika … Minimum je 5 vrstic)

Da, to je že bližje temu, kar sem mislil. Vidim, da se tudi ocenjujete precej natančno, mnogo bolj, kot smo nekateri mislili. Kaj pa si počel do tega dne smrtnik? Opiši mi malo svoje dogodivščine od tedaj, ko si prijokal na svet, pa vse do danes.

(Natančen opis zgodovine vašega lika, njegove družine, odraščanja… Minimum je 5 vrstic)

Uh, si pa doživel veliko, za smrtnika vsekakor ogromno. Tega ti ne morem očitati, saj sem celo sam doživel manj stvari. Kateri od mojih bratov in sester Olimpa pa ti je najljubši in ga častiš?

(Navedete grškega boga, ki ga vaš lik najbolj ceni in ga tudi časti. Če ne časti nobenega, to tudi napišite.)

Ne skrbi, ta skrivnost bo ostala skrita pri meni. Smrtniki ste tudi raznoliki, a med seboj ne gojite najboljših odnosov. Kako kaj gledaš na druge pripadnike svoje rase?


(Opišete vaš odnos do drugih likov, ki so iste rase. Če ste samotar, se jih izogibate, če ste družabni, jih imate radi itd.)

Zanimivo, zanimivo. Kaj pa na pripadnike drugih ras? S tem mislim nenavadnih bitij, ki pohajkujejo po gozdovih, plavajo po morjih ali letajo po zraku? (SAMO ZA LJUDI)

(Opišete vaš odnos do pripadnikov drugih ras.)

Zanimivo, zanimivo. Kaj pa na pripadnike večinske rase, s tem mislim ljudi. Ti, ki so prevzeli večino sveta in vas odrinili na rob. Kako gledate nanje? (SAMO ZA DRUGE RASE)

(Opišete vaš odnos samo do ljudi.)

Smrtnik, si že videl veliko sveta, ali si vselej čepel v svojem domu? Pri vas je to zelo raznoliko, tako da me tvoj odgovor resnično zanima.

(Poveste kaj o tem, ali ste kaj potovali, ali ste vselej ostajali doma med svojim ljudstvom.)

Če si torej potoval, kako pa najraje potuješ? Peš, s konjem, z ladjo? Vem, da ne moreš leteti, a prav to je najboljše. (SAMO ZA TISTE, KI ZGORAJ POTRDIJO, DA SO VELIKO POTOVALI)

(Navedete način potovanja, ki vam je najljubši. Pa nikar ne omenjajte sodobnih transportnih sredstev!)

Ne vem več, kaj bi te vprašal, saj sem o tebi izvedel veliko iz tvojih besed, še več pa vidim z lastnimi očmi. Pojdi zdaj in se užij svobode v svetu, ki je pred tvojimi nogami.





Koda:
[b]Pozdravljen smrtnik. Čeprav smo vas bogovi ustvarili in o vas vemo marsikaj, nas je vselej zanimal tudi vaš pogled na svet. Navedi svoje ime in povej od kod prihajaš.[/b]

[i](Navedete svoje ime lika in poveste, iz katerega kraja Grčije prihajate)[/i]

[b]Zanimivo ime, vaša domišljija je res bujna, Zeus pri tem ni varčeval. Kaj bi mi znal povedati o svojem videzu? Bi se znal opisati tako, kakor te vidijo drugi?[/b]

[i](Natančen opis videza vašega lika, od videza, do oblačil in nakita… Minimum je 5 vrstic)[/i]

[b]Natančen opis, a vsekakor premalo globok. Očitno ljudje vidite le površinsko, medtem ko bogovi vidimo tudi globinsko. Kako pa je z vašo globino? Bi znal povedati kaj o tvojem značaju?[/b]

[i](Natančen opis značaja vašega lika … Minimum je 5 vrstic)[/i]

[b]Da, to je že bližje temu, kar sem mislil. Vidim, da se tudi ocenjujete precej natančno, mnogo bolj, kot smo nekateri mislili. Kaj pa si počel do tega dne smrtnik? Opiši mi malo svoje dogodivščine od tedaj, ko si prijokal na svet, pa vse do danes.[/b]

[i](Natančen opis zgodovine vašega lika, njegove družine, odraščanja… Minimum je 5 vrstic)[/i]

[b]Uh, si pa doživel veliko, za smrtnika vsekakor ogromno. Tega ti ne morem očitati, saj sem celo sam doživel manj stvari. Kateri od mojih bratov in sester Olimpa pa ti je najljubši in ga častiš?[/b]

[i](Navedete grškega boga, ki ga vaš lik najbolj ceni in ga tudi časti. Če ne časti nobenega, to tudi napišite.)[/i]
[b]
Ne skrbi, ta skrivnost bo ostala skrita pri meni. Smrtniki ste tudi raznoliki, a med seboj ne gojite najboljših odnosov. Kako kaj gledaš na druge pripadnike svoje rase?[/b]

[i](Opišete vaš odnos do drugih likov, ki so iste rase. Če ste samotar, se jih izogibate, če ste družabni, jih imate radi itd.)[/i]

[b]Zanimivo, zanimivo. Kaj pa na pripadnike drugih ras? S tem mislim nenavadnih bitij, ki pohajkujejo po gozdovih, plavajo po morjih ali letajo po zraku?  (SAMO ZA LJUDI)[/b]

[i](Opišete vaš odnos do pripadnikov drugih ras.)[/i]

[b]Zanimivo, zanimivo. Kaj pa na pripadnike večinske rase, s tem mislim ljudi. Ti, ki so prevzeli večino sveta in vas odrinili na rob. Kako gledate nanje? (SAMO ZA DRUGE RASE)[/b]

[i](Opišete vaš odnos samo do ljudi.)[/i]

[b]Smrtnik, si že videl veliko sveta, ali si vselej čepel v svojem domu? Pri vas je to zelo raznoliko, tako da me tvoj odgovor resnično zanima.[/b]

[i](Poveste kaj o tem, ali ste kaj potovali, ali ste vselej ostajali doma med svojim ljudstvom.)[/i]

[b]Če si torej potoval, kako pa najraje potuješ? Peš, s konjem, z ladjo? Vem, da ne moreš leteti, a prav to je najboljše. (SAMO ZA TISTE, KI ZGORAJ POTRDIJO, DA SO VELIKO POTOVALI)[/b]

[i](Navedete način potovanja, ki vam je najljubši. Pa nikar ne omenjajte sodobnih transportnih sredstev!)[/i]

[b]Ne vem več, kaj bi te vprašal, saj sem o tebi izvedel veliko iz tvojih besed, še več pa vidim z lastnimi očmi. Pojdi zdaj in se užij svobode v svetu, ki je pred tvojimi nogami.[/b]

Zeus
Zeus
Vrhovni bog

Število prispevkov : 102
Join date : 18/09/2010
Age : 32

https://rpgmitoloska-grcija.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu